Lodowisko „Piastor” już otwarte. Ceny biletów bez zmian
Od kilku dni dostępne jest lodowisko "Piastor" w Raciborzu. Wstępnie ślizgawka miała ruszyć już w sobotę 3 grudnia, ale plany pokrzyżowała cieplejsza aura. Lodowisko uruchomione zostało na świętego Mikołaja. Na razie zainteresowanie obiektem jest niewielkie ale dyrekcja liczy na to, że z każdym kolejnym dniem na "Piastor" zajrzą wierni fani. [jwplayer mediaid="54195"] - Mamy nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać bo wiadomo, że od tego jesteśmy uzależnieni. Liczymy, że uda […]