Bezdomny dziękuje za uratowanie życia
Utrzymujące się w Polsce od kilku dni niskie temperatury powodują, że osoby bezdomne są szczególnie narażone na wychłodzenie organizmu. Okazuje się, że są wśród nas osoby, którym nie jest obojętny los osób bez dachu nad głową. Przekonał się o tym Tadeusz, bezdomny raciborzanin, którym zainteresowali się w nocy młodzi mieszkańcy miasta. Gdyby nie ich pomoc, bezdomny nie przetrwałby mroźnej nocy. [jwplayer mediaid="55617"] W tym przypadku pomoc przyszła na czas. Młodzi […]