Racibórz: NFZ ratuje sytuację z badaniami tomografem. Ogłasza konkurs
Problem pojawił się po prywatyzacji zakładu diagnostyki. Pacjenci ambulatoryjni odchodzą z kwitkiem. Od początku miesiąca propozycje innego terminu lub innego miejsca wykonania badania usłyszało ponad 100 osób. Sytuację ma rozwiązać ogłoszenie konkursu na świadczenie usług TK. Jak podaje katowicki NFZ, wniosek formalny o cesję wpłynął pierwszego grudnia ale zawierał braki. Tuż przed świętami wpłynął komplet dokumentów w sprawie prywatyzacji diagnostyki, ale jak podkreślają w Funduszu, nie wynikało z tej korespondencji […]