Autobusy mają zmniejszyć natężenie ruchu w centrum miasta
Burmistrzowie Krapkowic i Gogolina zamierzają stworzyć wspólne połączenia autobusowe. Pomysł ma przede wszystkim poprawić komunikację pomiędzy miejscowościami oraz zmniejszyć natężenie ruchu, na obleganej DW 409. – Mamy trzy sposoby żeby zachęcić mieszkańców, aby zechcieli korzystać z komunikacji miejskiej – tłumaczy Andrzej Brzezina zastępca burmistrza Krapkowic. [jwplayer mediaid="57267"] - Dostępność i odpowiednie ramy czasowe komunikacji zbiorowej to najważniejszy czynnik mający wpływ na zainteresowanie mieszkańców komunikacją miejską – dodaje wiceburmistrz. [jwplayer mediaid="57268"] […]