Obwodnica musi jeszcze poczekać
Obwodnica północna Kędzierzyna – Koźla została odrzucona z realizacji kluczowych inwestycji drogowych na Opolszczyźnie. W ciągu najbliższych lat nie będzie środków na te ważną, szczególnie dla mieszkańców Sławęcic i Blachowni drogę. O obwodnicę lobbował kędzierzyński senator Grzegorz Peczkis. - Minister transportu zapewnił, że droga na pewno powstanie, ale nie w najbliższych latach – informuje prezydent miasta Sabina Nowosielska. [jwplayer mediaid="59671"] Prezydent zamierza cały czas uświadamiać parlamentarzystów, że miasto, przez które przejeżdżają […]