Kadencyjność to dobre rozwiązanie, ale…
O wprowadzeniu kadencyjności burmistrzów i prezydentów miast oraz dotychczasowym modelu zarządzania rozmawialiśmy z Gabrielą Lenartowicz. - Jeśli chodzi o bezpośrednie wybory pojedynczych organów władzy, to wprowadzenie kadencyjności jest uzasadnione. Nie może to być jednak narzędzie do załatwiania spraw politycznych – wyjaśnia posłanka. [jwplayer mediaid="60017"] Czy, gdyby doszło do wcześniejszych wyborów samorządowych, Gabriela Lenartowicz zamierza powalczyć o fotel prezydenta miasta? [jwplayer mediaid="60018"] PiS dąży, by wybory samorządowe odbyły się jeszcze jesienią […]