W lasach obecnie kulminacja nasadzeń
Wiosna to dla leśników okres wytężonej pracy, przede wszystkim to czas nasadzeń. Sadzonki wyhodowane w szkółkach leśnych trafiają w miejsca gdzie las został wycięty bądź uległ degradacji. – Obecnie mamy kulminację procesu odnawiania lasu – tłumaczy Robert Pabian, nadleśniczy nadleśnictwa Rudy Raciborskie. [jwplayer mediaid="60531"] - Sadzimy to na co pozwala nam natura, czyli w zależności, jakie mamy gleby i siedliska leśnie – dodaje nadleśniczy. [jwplayer mediaid="60532"] Nadleśnictwo prowadzi nasadzenia z […]