Przez wnuczkę straciła ponad 60 tysięcy
Oszuści podający się za policjantów znów dali o sobie znać. Tym razem w Wodzisławiu Śląskim. Łupem bezwzględnych naciągaczy padło 66 tysięcy złotych. Fałszywa "policjantka" zadzwoniła do starszej kobiety i poinformowała ją, że jej córka przebywająca za granicą miała wypadek i potrzebuje pieniądze aby polubownie "załatwić sprawę". Seniorka udała się do banku i wypłaciła wszystkie oszczedności, które kilka minut później przekazała młodemu mężczyźnie. Dopiero po przekazaniu pieniędzy kobieta zorientowała się, że […]