Miejskie inwestycje w placówkach oświatowych
Oprócz bieżących prac remontowych, gmina Kędzierzyn-Koźle przeprowadziła w swoich placówkach oświatowych w trakcie wakacji modernizacje, które były wymuszone przez nową reformę edukacji. Miasto na inwestycje przeznaczyło 2 mln 250 tys. złotych. Najważniejsze remonty przeprowadzono m.in. w Zespole Szkół Miejskich nr 4 w Sławięcicach, gdzie wymieniono dach oraz sanitariaty. Wojciech Jagiełło, zastępca prezydenta miasta. [jwplayer mediaid="69091"] Instalacja centralnego ogrzewania została również zmodernizowana w publicznym przedszkolu nr 8. [jwplayer mediaid="69092"] Nowy rok […]