Kolejne giełdy pracy organizuje PUP w Raciborzu
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu zaplanował na wrzesień i październik pięć giełd pracy. Pierwsza już 18 września. Wtedy wystawią się Koleje Śląskie, będą rekrutować na stanowisko sprzątacza taboru kolejowego. To kontynuacja inicjatywy, która swój początek miała wiosną. Podczas nowej formuły spotkań w Urzędzie za każdym razem pojawia się jedna firma: [jwplayer mediaid="86639"] - mówi dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu, Mirosław Ruszkiewicz. 19 września z kolei czeska firma Comach Jobs będzie […]