Wodzisław Śląski – prezydent zaprzysiężony, przewodniczący wybrany
O 9 rano rozpoczęła się pierwsza sesja nowej kadencji Rady Miasta Wodzisławia Śląskiego. W jej programie kilka punktów m.in. ślubowanie prezydenta Mieczysława Kiecy. Oraz wybór przewodniczącego Rady Miejskiej. Padła tylko jedna kandydatura – radnego Dezyderiusza Szwagrzaka. W tajnym głosowaniu otrzymał 12 głosów za, 8 osób było przeciwnych, jeden radny się wstrzymał od głosu [jwplayer mediaid="90750"] - dziękował po wyborze Szwagrzak. Ślubowanie złożył także Mieczysław Kieca, który rozpoczyna czwartą kadencję jako […]