Nowy tabor i nowa linia autobusowa w Wodzisławiu
Powiat wodzisławski uzupełnia tabor w PKS. Jeszcze w tym miesiącu zostanie zakupiony piąty, nowy autobus czeskiego producenta SOR. - Starostwo na zakup pojazdu przeznaczyło prawie 900 tys. złotych – mówi Tadeusz Skatuła, wicestarosta powiatu. [jwplayer mediaid="91280"] Nowy tabor, to także nowa linia nr 37, która będzie kursować na odcinku Godów - Nieboczowy. [jwplayer mediaid="91281"] Powiat myśli o wydłużeniu trasy linii nr 37 na teren powiatu raciborskiego. Autobus miałby kursować do […]