Gorzyce zabezpieczyły pieniądze na remont przedszkola w Rogowie
Przedszkole w Rogowie w gminie Gorzyce będzie odnowione. Gmina ma pozwolenie na przeprowadzenie prac budowlanych, a szacowana kwota remontu opiewa na 5 mln zł. mówi Marek Bauerek, kierownik referatu inwestycji i zamówień publicznych. [jwplayer mediaid="92124"] Obecnie placówkę ogrzewa wysłużony kocioł na paliwo stałe. Gmina ma już podpisaną umowę przyłączeniową z przedsiębiorstwem gazownictwa w Zabrzu. Cała kotłownia zostanie poddana termomodernizacji. [jwplayer mediaid="92125"] Gmina stara się pozyskać dofinansowanie na remont przedszkola w […]