Justyna znów tryumfuje, prezydent miasta Radę Sportu konstruuje
Złoty medal polskiej sztafety w Glasgow kolejnym powodem do dumy dla raciborzan. Reprezentacja Polski, w której składzie znajduje się utytułowana lekkoatletka Justyna Święty-Ersetic zdobyła pierwsze miejsce i złoty medal w sztafecie 4x400 metrów na Halowych Mistrzostwach Europy w Glasgow. W porannym programie Radia Vanessa gratulacje dla dziewczyn złożył prezydent Raciborza Dariusz Polowy: [jwplayer mediaid="93914"] Według wszelkich wskazań lekkoatletka zostanie powitana z honorami w swoim rodzinnym mieście w najbliższy piątek: [jwplayer […]