Czynsz obniżony do złotówki
Prezydent Raciborza Dariusz Polowy podpisał wczoraj uchwałę, na mocy której przedsiębiorcy wynajmujący lokale od miasta zapłacą symboliczne kwoty za czynsz. W tej kwestii musimy działać szybko - mówi prezydent Polowy. [jwplayer mediaid="107931"] Obniżenie czynszów jest pierwszym krokiem władz miasta po ubiegłotygodniowej wideokonferencji raciborskiej konsultacyjnej rady gospodarczej.