Pracujący w Austrii nadal objęci kwarantanną
Nadal nierozwiązany pozostaje problem obowiązkowej kwarantanny dla osób powracających do naszej ojczyzny z pracy w krajach niesąsiadujących z Polską - zadzwonił do nas pan Jarosław, który w ubiegłym tygodniu chciał wrócić z Austrii do domu, podobnie jak robią to jego koledzy pracujący w Czechach czy Niemczech. Na granicy usłyszał, że w przeciwieństwie do nich, musi udać się na dwutygodniową kwarantannę. [jwplayer mediaid="109027"] Pytany o sprawę eurodeputowany Łukasz Kohut mówi, że […]