Samorządowcy z terenu powiatu raciborskiego otrzymali wsparcie finansowe w ramach Tarczy Antykryzysowej 4.0
Prawie 17 milionów złotych trafiło dziś (26.06) do gmin powiatu raciborskiego z rządowego Funduszu Inwestycji Samorządowych. Środki te mają zrekompensować straty jakie powstały w samorządowych budżetach w czasie kryzysu wywołanym pandemią koronowirusa. Czeki w raciborskim magistracie wręczył włodarzom gmin minister Michał Woś. [jwplayer mediaid="110335"] Wysokość przekazanych środków poszczególnym samorządom zależy między innymi od ich ubiegłorocznych wydatków inwestycyjnych. [jwplayer mediaid="110336"] Fundusz Inwestycji Samorządowych to wsparcie dla samorządów, które jest ujęte czwartej ustawie […]