Michał Fita podsumował czas spędzony w Urzędzie Miasta. Wybieram zgodę i współpracę
Szanowni Państwo. Z powodu zakończenia pracy na stanowisku zastępcy prezydenta miasta Racibórz pragnę podsumować moją działalność dla naszego miasta. Jest to mój obowiązek przede wszystkim wobec prawie pięciu tysięcy raciborzan, którzy poparli moją kandydaturę w wyborach jesienią 2018 r. Przypominam, że we wspomnianych wyborach zdobyłem trzeci wynik. Tak wysokie poparcie oraz wiele zbieżnych punktów programowych były powodem, że zostałem poproszony przez Dariusza Polowego o poparcie jego kandydatury w drugiej turze […]