Więcej kamer na ulicach miasta
Podwoiła się liczba kamer na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Strażnicy miejscy będą mieli teraz na oku kolejnych kilkanaście lokalizacji. Rozbudowa monitoringu zwiększy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Mówi Piotr Pękala z urzędu miasta w Kędzierzynie-Koźlu. [jwplayer mediaid="115937"] Rozbudowa monitoringu będzie kontynuowana. Docelowo będzie on składał się z około 80 kamer.