Wiosną ruszy budowa sieci sanitarnej w Budziskach
Coraz bliżej budowy kanalizacji w miejscowości Budziska. Wykonawca rozpocznie prace na terenie sołectwa już wiosną tego roku. Oprócz wykonania sieci, otworzona ma zostać także nawierzchnia drogi. - Do kanalizacji będą mogły zostać podłączone tereny przemysłowe i Rafamet – tłumaczy burmistrz Kuźni Raciborskiej Paweł Macha. [jwplayer mediaid="137332"] W Budziskach postanie około 5 kilometrów nowej sieci. Na inwestycję urząd miasta pozyskał wsparcie z programu Polski Ład. Budowa sieci sanitarnej potrwa 22 miesiące.