Akcja krwiodawstwa przy raciborskim Zakładzie Karnym
Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa czeka dziś (13.02) na wszystkich chcących podzielić się tym drogocennym płynem przed murami raciborskiego Zakładu Karnego przy ulicy Eichendorfa. Wszystko w ramach organizowanej już po raz szósty akcji "Służymy pomocą – mamy to we krwi”. Krew będzie tam można oddawać dziś do godziny 13.00. Wystarczy być zdrowym, pełnoletnim i mieć przy sobie dowód tożsamości.