List otwarty Prezydenta Miasta Racibórz w sprawie schroniska
Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy przesłał do naszej redakcji list otwarty w sprawie schroniska w Raciborzu. Poniżej publikujemy jego treść. Szanowni Państwo Temat SCHRONISKA. Na wstępie jeszcze raz zaznaczę, że nadrzędną wartością jest dla mnie dobro zwierząt i dołożenie wszelkich starań, żeby to dobro i godne warunki bytowe im zapewnić. Do piątku 17 marca – wolontariusze otrzymają treść porozumienia regulującego zasady współpracy na linii schronisko <–> woluntariusze. A teraz […]