DW 463 w Ozimku do remontu
Przebiegająca przez centrum Ozimka Droga Wojewódzka numer 463 to ważna oś komunikacyjna dla całego województwa opolskiego - mówi Członek Zarządu Województwa Opolskiego, Szymon Ogłaza. [jwplayer mediaid="139512"] Ruch jest na niej jednak ogromny, przez co nawierzchnia pozostawia tam już wiele do życzenia. Burmistrz Ozimka, Mirosław Wieszołek, wylicza planowane remonty na jej miejskim odcinku. [jwplayer mediaid="139513"] Ten ostatni ma się rozpocząć lada dzień - wyremontowany zostanie ponad kilometr trasy, prace mają potrwać […]