GIOŚ od rana bada odór na Brzeziu
W związku z interwencją poselską wiceministra sprawiedliwości Michała Wosia, podjętą na wniosek mieszkańców Brzezia w sprawie uciążliwych zapachów w tej dzielnicy Raciborza, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska podjął intensywne działania. Dziś (21.09) od godz. 5:00 GIOŚ rozpoczął szeroko zakrojone badania na terenie miasta Racibórz i gminy Kornowac, które będą kontynuowane według wytycznych biegłych. Mówi wiceminister sprawiedliwości, Michał Woś. [jwplayer mediaid="144831"] Problem smrodu w Brzeziu nie może być poligonem walki politycznej - […]