Radni zobowiązali prezydenta Polowego do zajęcia się sprawą odoru na Brzeziu
Temat odpadów przywożonych na instalacje przetwarzania śmieci w raciborskiej dzielnicy Brzezie powrócił pod obrany miejskich rajców. Podczas wczorajszej (27.09) sesji raciborskiej rady miasta radni większością głosów zobowiązali prezydenta Dariusza Polowego do podjęcia pilnych działań w zakresie swoich kompetencji celem zaprzestania przyjmowania na miejskie składowisko odpadów spoza raciborskiego RIPOKa, oraz skierowania do firmy Empol zobowiązania dotyczącego likwidacji uciążliwości zapachowych dla mieszkańców. Za przyjęciem uchwały głosowało 13 radnych, troje wstrzymało się od […]