Urząd rozbuduje sieć sanitarną na terenie gminy
Będzie kontynuacja budowy kanalizacji sanitarnej w gminie Krzanowice. Środki na to duże zadanie gmina zamierza pozyskać z Regionalnego Programu Operacyjnego. - Właśnie został ogłoszony nabór na gospodarkę wodno - ściekową. Nasz wkład do tego zadania wyniesie 4,7 mln złotych – informuje skarbnik gminy Rita Serafin. [jwplayer mediaid="50326"] Ma to być największa i najważniejsza inwestycja realizowana w tej kadencji. [jwplayer mediaid="50327"] Jeśli nie będzie żadnych opóźnień, budowa sieci kanalizacyjnej ruszy w […]