CKZiU nr 2 ma nową aulę
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Raciborzu doczekało się zupełnie nowej auli szkolnej. Wykorzystaliśmy na ten cel dotychczasowy magazyn - mówi starosta raciborski Grzegorz Swoboda. [jwplayer mediaid="133540"] Aula jest klimatyzowana, multimedialna i przystosowana akustycznie. Na dachu zamontowano rolety regulujące wpadającą do pomieszczenia ilość światła. Właśnie takiej, przestronnej i nowoczesnej sali potrzebowaliśmy - mówi dyrektor placówki, Sławomir Janowski. [jwplayer mediaid="133541"] Budowa auli kosztowała ponad milion 200 tysięcy złotych, powiat […]