Szukali go cała niedzielę, sam wrócił do domu
Przez cała niedzielę (13.11) trwały poszukiwania 26-letniego mężczyzny, który miał zaginąć w sobotnie popołudnie w lesie między osiedlem Azoty a Śródmieściem w Kędzierzynie-Koźlu. Służbom nie udało się odnaleźć mężczyzny mimo kilkugodzinnej akcji w lesie. Jak się okazało, mężczyzna wrócił do domu o własnych siłach w niedzielne popołudnie. Szczegółowe okoliczności zaginięcia wyjaśnia teraz policja.