Dwa promile i propozycja łapówki
Kolejny nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany przez raciborskich mundurowych. W ręce policjantów wpadł 23-latek, który nie tylko kierował samochodem pod wpływem alkoholu, ale też próbował przekupić policjantów. W zamian za „zapomnienie o sprawie”, obiecywał mundurowym 1000 złotych. Dzisiaj (16.12), kilkadziesiąt minut po północy, patrol raciborskiej drogówki zatrzymał na ulicy Katowickiej do kontroli drogowej volkswagena passata, którego tor jazdy wskazywał, że kierowca może być nietrzeźwy. I tym razem policyjna intuicja nie zawiodła, […]