Pijani rowerzyści w powiecie wodzisławskim
Policja walczy z plagą pijanych rowerzystów na drogach powiatu wodzisławskiego. Jak informuje as. szt. Małgorzata Koniarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl., tylko jednego dnia, a konkretnie w miniony wtorek, mundurowi zatrzymali aż trzech cyklistów jadących na "podwójnym gazie" - w Marklowicach, Gorzyczkach i Odrze: [jwplayer mediaid="142078"] Policjanci apelują o rozsądek i przypominają, że jadąc na rowerze pod wpływem alkoholu, kierowca jednośladu zagrożony jest nie tylko mandatem karnym: […]