Pietrowice Wielkie przymierzają się do budowy SIM-ów
Gmina Pietrowice Wielkie, jako członek Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej SIM Śląsk Południe, może doczekać się budowy tanich mieszkań pod wynajem, podobnie jak będzie to miało miejsce choćby w Kuźni Raciborskiej. O szczegółach mówi wójt Pietrowic Wielkich Andrzej Wawrzynek: [jwplayer mediaid="145195"] Przypomnijmy: SIM Śląsk Południe to Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa, której celem jest realizacja inwestycji społecznego budownictwa czynszowego na zasadach określonych w ustawie o społecznych formach rozwoju mieszkalnictwa: [jwplayer mediaid="145196"] Wójt Andrzej Wawrzynek […]