Strategia rozwoju oświaty dla powiatu gotowa
Jest nowa strategia rozwoju oświaty dla powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Wskazuje na co położony zostanie szczególny nacisk, jeśli chodzi o kształcenie w szkołach ponadgimnazjalnych. - Strategia nie zakłada likwidacji placówek, a w drastycznej sytuacji, choć takiej nie przewidujemy, można jedynie mówić o połączeniu szkół – zaznacza Józef Gisman, wicestarosta powiatu. [jwplayer mediaid="40386"] Założenie jest takie, aby szkoły stały się bardziej ekonomiczne, czyli ich finansowanie ma się mieścić w subwencji oświatowej. Bardzo ważnym […]