MZK Kędzierzyn-Koźle wychodzi z rewolucyjnym sposobem zakupu biletów
Już od 1 września w Kędzierzynie-Koźlu pasażerowie MZK będą mogli skorzystać z nowej formy zakupu biletów miejskiej komunikacji. Uruchomiony zostanie System moBILET. To nowoczesna sposób i alternatywa dla tradycyjnego zakupu biletów jednorazowych jak i miesięcznych. Pasażerowie 24h/dobę będą mogli kupić bilet bez szukania kiosku czy posiadania gotówki. System jest dostępny we wszystkich sieciach komórkowych. Jedyny wymóg to zainstalowanie bezpłatnej aplikacji w telefonie oraz dostęp do Internetu. Przy pierwszym uruchomieniu niezbędne będzie przeprowadzenie […]