Żłobek w Pietraszynie już za rok
To z pewnością dobra informacja dla rodzin z małymi dziećmi, które zamieszkują gminę Krzanowice. Jak informuje burmistrz Andrzej Strzedulla, zapowiadany już wcześniej nowy żłobek w Pietraszynie ma zacząć działać za około rok: [jwplayer mediaid="147066"] Na utworzenie żłobka gmina Krzanowice pozyskała ponad 400 tys. zł z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności: [jwplayer mediaid="147064"] W nowym żłobku w Pietraszynie znajdzie się miejsce dla dziesięciorga maluchów.