Poważny wypadek na Odrostradzie [AKTUALIZACJA]
Dziś (05.06) około godziny 18:00 na ulicy Władysława Reymonta w Raciborzu doszło do poważnego zdarzenia. Jak przekazują raciborscy mundurowi, kierujący seatem ibiza na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym wypadł z drogi, uderzył w latarnię i potrącił pracownika montującego sygnalizację świetlną. Więcej na ten temat w naszym serwisie. [AKTUALIZACJA] Raciborscy mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Więcej na ten temat oficer prasowy KPP w Raciborzu, sierżant sztabowa Joanna Wiśniewska: [jwplayer mediaid="150871"] Potrącony mężczyzna trafił do szpitala: [jwplayer mediaid="150872"] Policjanci […]