Spotkanie z przedstawicielami rad osiedlowych
Przedstawiciele rad osiedlowych z Kędzierzyna –Koźla spotkali się z Sabiną Nowosielską. Reprezentanci władz każdego osiedla zgłaszali swoje uwagi do zmienionego projektu budżetu na 2015 rok. Zasygnalizowali też największe bolączki swoich małych społeczności. Prezydent zadeklarowała otwartość i zrozumienie dla problemów społeczności osiedli. [jwplayer mediaid="20792"] W spotkaniu wziął też udział przewodniczący rady miasta Andrzej Kopeć, gdyż to on będzie koordynował działania związane z funkcjonowaniem rad osiedlowych. [jwplayer mediaid="20793"] Podczas spotkania rozmawiano o budżetach rad osiedli. Prezydent zadeklarowała, że w tym roku rady […]