Stłuczka w Kornowacu. Niegroźne obrażenia 14-letniego pasażera
Raciborskie służby wyjeżdżały o poranku do stłuczki. O godzinie 7:42 stanowisko kierowania PSP w Raciborzu zostało powiadomione o zderzeniu dwóch osobowych aut w Kornowacu na ulicy Raciborskiej. Do stłuczki doszło na skrzyżowaniu. Działania straży polegały na uwolnieniu z pojazdu pasażera i przekazaniu go zespołowi ratownictwa medycznego. O akcji informuje Roland Kotula z raciborskiej straży pożarnej: [jwplayer mediaid="23545"] Chłopak doznał drobnych obrażeń ręki i narzekał na ból w klatce piersiowej - ratownicy zdecydowali o zabraniu go do szpitala. Dalsze działania straży […]