Licealiści wybrali już prezydenta
Młodzież z raciborskiego LO I nie czekała do 10 maja i zagłosowała już dziś (29.04). W ramach ogólnopolskiego programu „Młodzi Głosują – wybory prezydenckie 2015”, który realizowany jest już od ponad 20 lat, licealiści głosowali na prawdziwych kandydatów. – Projekt jest efektywnym sposobem na edukację i ma za zadanie zwiększyć udział młodych Polaków w życiu publicznym – wyjaśnia koordynator akcji Krystian Łyczek. [jwplayer mediaid="26017"] Młodzież doskonale zorientowana jest, jeśli chodzi o kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta Polski i ma […]