Specjalny wiadukt nie jest potrzebny. Architekci drogi Pszczyna-Racibórz mają nowe wytyczne
Uda się rozwiązać problem z kolizją, na jaką natrafili projektanci drogi Pszczyna-Racibórz. Architekci sygnalizowali problem dotyczący niedziałającej już linii kolejowej na odcinku od Pszowa (od byłej kopalni Anna) do Markowic. Linia zawieszona jest od trzech lat, a projektant nie mógł uzyskać odpowiednich warunków z PKP PLK do projektowania przejścia przez tory. Sprawę udało się wyjaśnić dopiero po wizycie prezydenta Mirosława Lenka w Warszawie. [jwplayer mediaid="31178"] Droga Racibórz-Pszczyna jest priorytetową inwestycją w regionie - dla miast i gmin Raciborszczyzny stanowić ma […]