Koszykarki nie dostały grantu. Klub nie wystartuje w ligowych rozgrywkach
Rybnickie koszykarki nie wystartują w rozgrywkach ligowych. Decyzja zapadła po rozdaniu środków z miejskiej kasy. Drużyna nie dostała bowiem wnioskowanej kwoty. Wczoraj na specjalnej konferencji członkowie klubu wyjaśnili zgromadzonym powody decyzji i zaprezentowali swoje stanowisko w sporze miedzy miastem a klubem: [jwplayer mediaid="31413"] - komentował trener Kazimierz Mikołajec. Władze klubu nie podjęły jeszcze decyzji związanych z przyszłością drużyny. [jwplayer mediaid="31415"] - mówił prokurent klubu - Marek Pałus. Spornym punktem okazał się między innymi tzw. worek kosztowy - punkt, w którym […]