Nabór prawie kompletny. Wielu uczniów zainteresowanych kształceniem w nowych centrach
Starostwo w Raciborzu podało wstępne wyniki naboru uczniów do powstałych przed wakacjami Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 i 2. Mimo sporych zmian dotyczących statutowej działalności szkół - rekrutację udało się przeprowadzić sprawnie: [jwplayer mediaid="32712"] - podał wicestarosta Marek Kurpis. Nowe centra powstały na bazie pięciu szkół średnich i zawodowych. Start działalności szkół już 1 września. Na czele nowych jednostek oświatowych w powiecie raciborskim stanęli dotychczasowi dyrektorzy - Sławomir Janowski z "Mechanika" oraz Jacek Kąsek z "Budowlanki".