Śląska skarbówka ogłasza nabór do służby
Śląska Izba Administracji Skarbowej ogłosiła nabór do pracy. Poszukiwanych jest w sumie 80 pracowników na różne stanowiska - mówi rzeczniczka jednostki, Grażyna Kmiecik. [jwplayer mediaid="134060"] Chętni nie musza osobiście zgłaszać się w siedzibie śląskiej skarbówki. [jwplayer mediaid="134061"] Rekrutacja potrwa do 20 września.