Wodzisławskie choinki z szansą na drugie życie
Do końca stycznia w Wodzisławiu Śląskim potrwa akcja „Daj drugie życie choince po świętach”. Miasto uruchomiło 9 punktów, w których można oddać żywe drzewko - odpowiednie służby zasadzą je potem na terenie miasta - wyjaśnia prezydent Mieczysław Kieca. [jwplayer mediaid="137358"] PSZOK będzie przyjmował choinki do końca lutego.