Siódmy raz posprzątają Rudę
W ramach obchodów Dnia Ziemi 23-24 kwietnia odbędzie się już VII Sprzątanie rzeki Rudy. Kampania ma na celu propagowanie idei zachowania czystości polskich rzek i ograniczenie wyrzucania śmieci do rzeki. - Impreza rozpocznie się w Stodołach przy zalewie rybnickim i podzielona jest na dwa etapy – informuje Marcin Gałuszka - Biernacki z urzędu gminy w Kuźni Raciborskiej. [jwplayer mediaid="42760"] Imprezie towarzyszyć będą koncerty. W pierwszym dniu na scenie zagrają zespoły: […]