Nowe oświetlenie w Raciborzu. Trwają rozmowy z Tauronem
Prezydent Raciborza rozmawiał z konsorcjum firm Tauron - Philips na temat modernizacji oświetlenia ulicznego w mieście. Wymiana miałaby się odbyć bezkosztowo. Gmina sfinansuje inwestycję z oszczędności w rachunkach za prąd. Podobne rozwiania były wdrożone w Rybniku i Lyskach. Obecnie miasto płaci za energię elektryczną 1,6 miliona rocznie, po wymianie lamp na energooszczędne, rachunek za prąd zmniejszy się o 500 tysięcy. [jwplayer mediaid="44734"] - W przypadku kiedy właścicielem całej infrastruktury oświetleniowej […]