Starostwo przymierza się do remontu kolejnego odcinka ulicy Ocickiej
Starosto w Raciborzu przymierza się do remontu kolejnego odcinka ulicy Ocickiej. Pierwszy fragment drogi remontowany był w ostatnich miesiącach. Kolejny odcinek - od ulicy Koszalińskiej do Węgierskiej, zmodernizowany ma zostać już w przyszłym roku. Starostwo, w przyszłorocznym budżecie na to zadanie, zabezpieczyło już środki. Sam koszt remontu kolejnego odcinka Ocickiej będzie porównywalny do nakładów poniesionych na pierwszy etap. [jwplayer mediaid="55082"] - mówi starosta raciborski - Ryszard Winiarski. Remont kolejnego fragmentu ulicy […]