Za dużo wypił i zdrzemnął się na… nagrobku
Strażnicy miejscy nie mają łatwego życia i pracy. Każdego tygodnia są świadkami absurdalnych sytuacji. Tym razem to strażnicy miejscy z Radlina musieli się mierzyć z trudnym zadaniem. Dostali sygnał o tym, że na grobie leży mężczyzna. Przybyły na miejsce patrol zauważył śpiącego mężczyznę na jednym z nagrobków. Po obudzeniu mężczyzna oświadczył , iż troszkę za dużo wypił alkoholu i postanowił się zdrzemnąć - podają strażnicy miejscy z Radlina.