Nowa reforma zdrowia to zagrożenie dla szpitali
Aleksandra Skowronek, wicemarszałek województwa śląskiego apeluje do parlamentarzystów, żeby jeszcze raz pochylili się nad planami nowej reformy zdrowia. Wprowadzenie tzw. sieci szpitali to zagrożenie dla placówek nie tylko na Śląsku. - Po zmianach pewne finansowanie będzie mieć mniej niż połowa jednostek organizacyjnych województwa śląskiego – tłumaczy marszałek, która w Zarządzie Województwa Śląskiego zajmuje się kwestami związanymi z opieką zdrowotną. [jwplayer mediaid="58286"] Sytuacja może doprowadzić do zamykania szpitali w sieci. [jwplayer […]