W Raciborzu rusza inwentaryzacja azbestu
Od poniedziałku (15.06) do końca lipca w Raciborzu prowadzona będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Pracownicy będą mieli ze sobą oryginał upoważnienia do przeprowadzenia inwentaryzacji, podpisany przez Prezydenta Miasta Racibórz. Ponadto będą mieli identyfikatory z imieniem i nazwiskiem. Ich zadaniem będzie przeprowadzenie rozmów z mieszkańcami i wypełnienie ankiety dotyczącej wykorzystywania materiałów […]