Utworzenie oddziału WORD-u w Raciborzu mało realne
Racibórz zabiegał w Urzędzie Marszałkowskim o utworzenie w mieście oddziału wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego. W odpowiedzi Wicemarszałek Województwa Śląskiego przeprowadził szeroką analizę opłacalności przedsięwzięcia, z której wynika, że utworzenie oddziału w Raciborzu wydaje się obecnie mało realne - podał urząd miasta. [jwplayer mediaid="31492"] - informuje Anita Tyszkiewicz-Zimałka, rzecznik UM w […]